Trwają prace nad ulepszeniem naszej strony. Niektóre strony lub funkcje mogą być czasowo niedostępne. W razie problemów, prosimy o kontakt.

Zaznacz stronę

 

Taras z deski kompozytowej

Taras z deski kompozytowej jest coraz częściej wybierany jako posadzka, zarówno na zewnątrz jak i we wnętrzach.

Podjęliśmy się zadania montażu posadzki z deski kompozytowej tarasowej DECK-DRY EKO na inwestycji w Warszawie. Powierzchnia tarasu poziomowana była na podkładach gumowych oraz wspornikach tarasowych. Łączna powierzchnia zamontowanych tarasów na inwestycji to 476 m2. Dzięki łatwości montażu prace przebiegły bardzo sprawnie.

Deski kompozytowe

Deski kompozytowe to mieszanina mączki drzewnej i polichlorku winylu. Sprawia to, że taras z deski kompozytowej przypomina w dotyku drewno i zapewnia mu trwałość. Deski kompozytowe są bardzo odporne na wilgoć, na grzyby oraz atak owadów. Taras z deski kompozytowej nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, wystarczy szczotką wymiatać bieżące zabrudzenia tj. piach, kurz.

Montaż tarasu z deski kompozytowej

Firma DECK-DRY oferuje gotowy system tarasowy: deski kompozytowe DECK-DRY EKO 2,2 x 14,0 cm, łączniki DECK-DRY EKO z kompletem wkrętów oraz legary DECK-DRY EKO.
System montażu tarasu z deski kompozytowej DECK-DRY EKO jest niezwykle prosty.