Trwają prace nad ulepszeniem naszej strony. Zakupy online oraz niektóre funkcje mogą być czasowo niedostępne. Aby złożyć zamówienie lub w razie pytań, skontaktuj się z nami.

Zaznacz stronę

Uwaga na nieuczciwych sprzedawców i wykonawców desek i tarasów deski tarasowe warszawa

 

Firma DECK-DRY Polska od ponad 10 lat w Polsce zajmuje się handlem deską tarasową i kompleksowym wykonawstwem drewnianych tarasów. Ten czas pozwolił nam na zdobycie bogatego bezcennego doświadczenia w skomplikowanej dziedzinie pracy z drewnem. Od ponad 10 lat pracujemy na opinię rzetelnej i uczciwej firmy co potwierdzają nasze liczne referencje, zapraszamy za odwiedzenia działu

 

Obserwując niepokojące tendencje na polskim rynku chcielibyśmy uświadomić naszych klientów o istniejących zagrożeniach przy współpracy z firmami niedoświadczonymi i nieuczciwymi.

1. Deska desce nie równa
Drewno jako materiał pochodzenia organicznego posiada niezliczoną ilość współczynników wpływających na jego ostateczną jakość. Niejednokrotnie spotkaliśmy się z tym że nasi klienci byli rozczarowani jakością otrzymanego materiału od innych firm i zwracali się do nas celem zaopiniowania.

2. Oszustwo materiałowe
Wiele firm na rynku sprzedaje materiał pod innymi nazwami chcąc ukryć faktyczny gatunek drewna który mimo tego, że jest podobny posiada gorsze właściwości i często różnice pojawiają się po czasie a wykonawca nie odbiera telefonów. Klient zostaje oszukany. Firma DECK-DRY to gwarancja uczciwości i pewność, że materiał który klient od nas otrzymuje to faktycznie ten materiał który był zamawiany.

keruing

 

fot. 1 – zdjecie prezentuje deske zaproponowana klientowi przez konkurencje jako bangkirai 
( twierdzono, że wycieki żywicy są naturalne dla tego gatunku ).Deska Bangkirai nie posiada wycieków żywicy a deska proponowana przez konkurencje to zdecydowanie niższej jakości deska Keruing, która początkowo wygląda łudząco podobnie do deski Bangkirai.

3. Dokładność wykonania
Jak powszechnie wiadomo “Diabeł tkwi w szczegółach”. Przygotowanie i montaż materiału jakim jest drewno wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia. Nawet najlepszy i najdroższy materiał nie będzie mógł się odpowiednio prezentować w całości jeśli jego wykonanie nie będzie dokładne. Wiele Pseudofachowcy nie posiada odpowiedniej wiedzy nt. drewna przez co popelniają blędy których efekty są czasami widoczne dopiero po jakimś czasie. Nasi fachowcy zajmują się tylko i wyłącznie drewnem. Jest to gwarancja wykonania na najwyższym możliwym poziomie.

wykonanie

 

 

fot. 2 – zdjecie prezentuje jakość wykonania konkurencji. widoczne cięcia wzdłuż stolarki okiennej wykonane nieprawidłowymi narzędziami w nieprawidłowy sposób.

4. Kompleksowość obsługi
Firma DECK-DRY zapewnia pełną obsługę na każdym etapie realizacji. Od samego początku klient wprowadzony jest w tematykę drewna i tarasów. Otrzymuje od nas bezcenne informacje i materiały. Doradztwo i obsługa w zakresie doboru materiału. Przygotowanie koncepcji oraz projektu wykonawczego przez naszych inżynierów i architektów. Materiał jest przygotowany przez naszych doświadczonych stolarzy i montowany przez najlepszych fachowców. Serwis i naprawy gwarancyjne.
Istnieje niewiele firm które mogą zapewnić taką kompleksową i doświadczoną obsługę realizacji.

5. Gwarancja 
Na materiał zamontowany przez naszą firmę udzielamy gwarancji i wszystkie błędy lub problemy rozwiązujemy poczuwając się do odpowiedzialności. Pseudotarasowe firmy zazwyczaj nie odbierają telefonów w temacie reklamacji.

6. Made in China
Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością i zrobione są z najlepszego materiału. Niejednokrotnie spotkaliśmy się z firmami które używają tanich chińskich produktów które są nietrwałe a nawet niebezpieczne dla zdrowia.

7. Kultura 
Nasi pracownicy posiadają wysoką kulturę osobistą.

8. Bezpieczeństwo
Nasi klienci otwierają przed nami bramy swoich domów. Pracując z nami mogą czuć się bezpiecznie i nie obawiać się o częste w Polsce kradzieże. W przypadku ewentualnych zniszczeń nasza firma posiada polisy ubezpieczeniowe OC i wszelkie straty zostaną zwrócone.

 

 

 

deski tarasowe warszawa

 

 

Szybka dostawa.

Własnym zapleczem logistycznym pozwala nam realizować dostawy błyskawicznie.

Fachowe doradztwo.

Pomagamy w doborze materiałów, obliczeniach i przygotowaniu specyfikacji zamówienia.

Sprzedaż i usługi.

Wymagającym Klientom oferujemy pełen serwis - od zakupu do oddania gotowego tarasu.

Polska produkcja

Produkujemy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów we własnej fabryce w Gdyni.

Pin It on Pinterest

Share This