Trwają prace nad ulepszeniem naszej strony. Zakupy online oraz niektóre funkcje mogą być czasowo niedostępne. Aby złożyć zamówienie lub w razie pytań, skontaktuj się z nami.

Zaznacz stronę

Jacuzzi na tarasie

Jacuzzi na tarasie to doskonały pomysł ! Wykonamy dla Ciebie wymarzone jacuzzi z tarasem drewnianym. Jeśli planujesz lub myślisz o swoim własnym jacuzzi koniecznie przeczytaj nasz tekst poświęcony specjalnie tematowi jacuzzi na tarasie.

Na początek projekt Jacuzzi na tarasie

Jeśli planujesz realizacje tarasu z jacuzzi to musisz zacząć od projektu. Projekt jest najważniejszym etapem ponieważ przewiduje wszystkie skomplikowane rozwiązania z jakimi może wiązać się realizacja Twojego tarasu. Jacuzzi wymaga specjalnego podłoża i konstrukcji.  Do wykonania takiego projektu najlepiej zatrudnić fachowego projektanta który ustali wszelkie szczegóły wraz z branżystami i firmami dostarczającymi jacuzzi i taras. Na tym etapie należy przewidzieć wszystkie detale aby później cała realizacja przebiegła szybko i sprawnie.

Realizacja

Gdy projekt został już wykonany można przystąpić do etapu realizacji. W tym celu należy znaleźć firmę która dostarczy wszystkie niezbędne materiały a nawet je kompleksowo zmontuje i udzieli gwarancji na wykonane prace.  Prace montażowe najlepiej przeprowadzić w okresie wiosenno-letnim tak aby móc jeszcze tego samego sezonu skorzystać z tarasu.

Jacuzzi na tarasie gotowe !

Gdy już fachowa firma upora się z pracami Ty będziesz mógł zrelaksować się w swoim prywatnym spa.

Materiały z jakich może być wykonany tarasu pod jacuzzi:

  • deska drewniana egzotyczna lub regionalna
  • deska kompozytowa WPC ( wood plastic composite )
  • płyty tarasowe drewniane
  • deska termowana
  • płyty ceramiczne

 

przydatne linki:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacuzzi
http://forum.budujemydom.pl/Jacuzzi-t8140.html
http://www.ekspertbudowlany.pl/forum/id14,it1678,wlasne-jacuzzi

Obejrzyj zdjęcia z naszych realizacji tarasów z jacuzzi

Wszystkie zdjęcia to nasze projekty jacuzzi na tarasie. Projektujemy i doradzamy naszym klientom na każdym etapie realizacji. Posiadamy wiedzę i doświadczenie aby wykonać każdą realizację. Dostarczamy tarasy na terenie całej Polski. Jeśli planujesz swój ogród z jakuzi na tarasie koniecznie napisz do nas wiadomość i pokaż nam swój pomysł. Doradzimy w zakresie drewnianego tarasu i aranżacji całego tarasu. Stwórz swoje własne spa z jacuzzi na tarasie już dziś !

jacuzzi na tarasie
jacuzzi na tarasie

Szybka dostawa.

Własnym zapleczem logistycznym pozwala nam realizować dostawy błyskawicznie.

Fachowe doradztwo.

Pomagamy w doborze materiałów, obliczeniach i przygotowaniu specyfikacji zamówienia.

Sprzedaż i usługi.

Wymagającym Klientom oferujemy pełen serwis - od zakupu do oddania gotowego tarasu.

Polska produkcja

Produkujemy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów we własnej fabryce w Gdyni.

Pin It on Pinterest

Share This