Trwają prace nad ulepszeniem naszej strony. Zakupy online oraz niektóre funkcje mogą być czasowo niedostępne. Aby złożyć zamówienie lub w razie pytań, skontaktuj się z nami.

Zaznacz stronę

Projekt tarasu

Projekt tarasu – wykonujemy kompleksowo prace związane z projektowaniem tarasów. Posiadamy własne biuro projektowe i architektów. Zapoznaj się z naszą ofertą przygotowania projektu tarasu specjalnie dla Ciebie!

Projekt tarasu – od czego zaczynamy ?

W pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy celem przekazania podstawowych informacji dotyczących projektowanego tarasu i Państwa oczekiwań. W trakcie takiej rozmowy przedstawimy Państwu możliwości projektowe i rozwiązania technologiczne tarasów. W ślad za naszą rozmową prześlemy Państwu na pocztę email komplet materiałów bogatych w informacje o projektowaniu tarasów drewnianych i kompozytowych. W trakcie wolnego czasu będziecie mogli Państwo uzyskać wszystkie potrzebne informacje.

Projekt tarasu – inwentaryzacja u klienta

Po zaznajomieniu się z przesłaną szacunkową ofertą i wszystkimi materiałami o tarasach drewnianych i kompozytowych poprosimy o przesłanie zlecenia wykonania inwentaryzacji pod wykonanie szczegółowego projektu tarasu. Na inwentaryzację przyjedzie do Państwa doświadczony ekspert w dziedzinie tarasów i na miejscu Państwa inwestycji omówi planowany projekt tarasu. Zbieramy szczegółowo wymiary tarasu i robimy dokumentacje.

 

Tak będzie wyglądać projekt tarasu który otrzymasz:

Przekazanie projektu – konsultacje projektowe

Nasi architekci opracowują komputerowy projekt na podstawie otrzymanej inwentaryzacji i wytycznych do projektu tarasu drewnianego lub kompozytowego. Gotowy projekt przesyłany jest drogą elektroniczną do Państwa. Wszelkie uwagi i sugestie nanoszone są po konsultacjach telefonicznych lub mailowych.

Oferta wiążąca i podpisanie umowy

Na podstawie projektu tarasu przygotowujemy dla Państwa szczegółową ofertę wiążącą i przygotowujemy umowę na realizacje Państwa tarasu.

 

Zapraszamy do śledzenia naszych ostatnich realizacji projektów tarasów drewnianych i kompozytowych 

http://www.facebook.com/deckdry

Szybka dostawa.

Własnym zapleczem logistycznym pozwala nam realizować dostawy błyskawicznie.

Fachowe doradztwo.

Pomagamy w doborze materiałów, obliczeniach i przygotowaniu specyfikacji zamówienia.

Sprzedaż i usługi.

Wymagającym Klientom oferujemy pełen serwis - od zakupu do oddania gotowego tarasu.

Polska produkcja

Produkujemy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów we własnej fabryce w Gdyni.

Pin It on Pinterest