Trwają prace nad ulepszeniem naszej strony. Zakupy online oraz niektóre funkcje mogą być czasowo niedostępne. Aby złożyć zamówienie lub w razie pytań, skontaktuj się z nami.

Zaznacz stronę

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z realizacji tarasów z deski egzotycznej brasilian bangkirai. 23 deck-i o różnych powierzchniach i kształtach posadowione na przygotowanej przez Zamawiającego wylewce betonowej. Deck-i poziomowane są na podkładach z tworzywa budowlanego i wspornikach poziomujących DD Pedestals (www.ddpedestals.eu).

Parametry deck-u.

Tarasy wykonano z deski brasilian bangkirai o profilu 21 x 145 mm drobnoryflowanej na legarze drewnianym egzotycznym o wymiarach 40 x 60 mm w systemie tradycyjnym, tj. z widocznymi wkrętami nierdzewnymi od góry.

Zapraszamy do zapoznania się z „Porównaniem systemów drewnianych tarasów” dotyczącym sposobów montażu drewnianych tarasów w tym również w systemie DECK-DRY oraz w innych systemach bezwkrętowych i w systemie tradycyjnym).

Wsporniki poziomujące.

Zastosowane na inwestycji wsporniki poziomujące DD Pedestals nadają się do poziomowania zarówno podłóg zewnętrznych jak i wewnętrznych. Należy pamiętać, że powinny być montowane na stabilnym podłożu np. tak jak tutaj na wylewce betonowej. Jakość wykonanego podłoża w przyszłości przekłada się na jakość użytkowania tarasu.

Głównymi zaletami systemu poziomowania na wspornikach poziomujących DD Pedestals są:

  • łatwy dostęp do poprowadzenia instalacji wodnej lub elektrycznej,

  • łatwy dostęp do zamontowanych pod tarasem elementów,

  • eliminacja wilgoci i brak problemów z odspajaniem elementów,

  • wytrzymałość na obciążenia,

  • zmniejszenie ciężaru nawierzchni,

  • bardzo dobra izolacja termiczna, jako że przestrzeń między podłożem, a powierzchnią tarasu z deski egzotycznej jest pusta, co sprzyja stałemu przepływowi powietrza i gwarantuje, że powierzchnia użytkowa podlega zmniejszonemu nagrzewaniu

  • możliwość prowadzenia prac montażowych w niskich i wysokich temperaturach oraz pełnego użytkowania tarasu bezpośrednio po zakończeniu prac.

Na przedstawionych deck-ach w Parku Sensorycznym zostały zamontowane różne urządzenia np. armata powietrzna, gong, czy szumiące rury, które w nietypowy sposób pobudzają nasze zmysły.

Jak widać na załączonych poniżej zdjęciach tarasy drewniane z deski egzotycznej mile widziane są na inwestycjach publicznych zarówno przez projektantów, inwestorów i użytkowników.

Szybka dostawa.

Własnym zapleczem logistycznym pozwala nam realizować dostawy błyskawicznie.

Fachowe doradztwo.

Pomagamy w doborze materiałów, obliczeniach i przygotowaniu specyfikacji zamówienia.

Sprzedaż i usługi.

Wymagającym Klientom oferujemy pełen serwis - od zakupu do oddania gotowego tarasu.

Polska produkcja

Produkujemy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów we własnej fabryce w Gdyni.

Pin It on Pinterest

Share This
0