Trwają prace nad ulepszeniem naszej strony. Zakupy online oraz niektóre funkcje mogą być czasowo niedostępne. Aby złożyć zamówienie lub w razie pytań, skontaktuj się z nami.

Zaznacz stronę

Zdjęcia Taras Basenu

Taras Basenu

Taras basenu (taras przy basenie) również, gdy jest on zlokalizowany w zamkniętym wnętrzu (hali basenowej) podlega takim samym wymogom dot. trwałości, jak tarasy sytuowane na zewnątrz, które są narażone m.in. na opady atmosferyczne. Ze względu na częstotliwość rozlewania wody na taki taras (np. przez osoby wychodzące z basenu, mokre), należy zamontować go w systemie, który zapewnia że deski nie mają wilgotnych wilgotnych styków desek od dołu. Deski winny mieć od dołu kapinosy i podkładki łącznikowe pomiędzy kapinosami. Woda rozlewana na taki taras, w przypadku zmontowania go w każdym innym systemie (zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz) zalega w stykach desek z legarami (lub różnego rodzaju łącznikami, clow-, clip-, igel-, klips-ami) i powoduje zgniliznę, która w dłuższych lub krótszych okresach (w zależności od jakości i gatunku użytego drewna) doprowadzi do całkowitego zniszczenia takiego tarasu.

Powyższe wymogi dla deck-ów, na które rozlewana jest woda, dotyczą również posadzek wykonanych z desek tarasowych : w prysznicach, przy basenach jacuzy, zbiornikach zimnej wody przy saunach, itp.

Szybka dostawa.

Własnym zapleczem logistycznym pozwala nam realizować dostawy błyskawicznie.

Fachowe doradztwo.

Pomagamy w doborze materiałów, obliczeniach i przygotowaniu specyfikacji zamówienia.

Sprzedaż i usługi.

Wymagającym Klientom oferujemy pełen serwis - od zakupu do oddania gotowego tarasu.

Polska produkcja

Produkujemy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów we własnej fabryce w Gdyni.

Pin It on Pinterest